תמונת מופע: נתן גושן

נתן גושן

מופעי מוסיקה
היכל התרבות מנשה בגן שמואל (מפת הגעה)
חמישי, 19 מרץ 2020 21:00
משך 70 דקות
מחיר 99 עד 130 ₪

פרטי האירוע

נתן גושן - "באתי לחלום" -סיבוב חורף 2019

לצד ההצלחה הגדולה של שיר הנושא לסרט "סיפור אחר", שיר שנתן כתב והלחין לצד שבעה שירים נוספים המהווים את פסקול הסרט בו גושן גם משחק לראשונה בתפקיד קולנועי, גושן יוצא עם סיבוב הופעות חדש הנושא את שם השיר החדש – "באתי לחלום".

מופע החורף יגיע אל האולמות הגדולים ברחבי הארץ, עם שלל הלהיטים:

"זה שלנו", "חיכיתי", "26", "דור הסתלבט", ו-"את באה אליי" מהאלבום "שלושים" לצד להיטיו הגדולים "כל מה שיש לי", "איפה את", "גבולות הגיון", "יודע", "עוד", "דברי איתי יותר", "סערה" והלהיטים הבינלאומיים: Thinking About It  , "סיפור אחר" וכמובן הלהיט החדש שמתנגן בימים אלה בכל תחנות הרדיו ושירותי הסטרימינג – "באתי לחלום".

גושן, מהאמנים האהובים והמצליחים בישראל, מצליח ליצור ברציפות להיטים ושירים אהובים וזכה בתארים "זמר השנה", "שיר השנה", "פריצת השנה" ו- "אלבום זהב" . בנוסף, מחזיק גם בקריירה בינלאומית מצליחה. תוך זמן קצר הצליח לרשום הישגים חסרי תקדים לאמן ישראלי בחו"ל – השיר "Thinking About It" שהגיע למעמד פלטינה עומד היום על מעל ל-110 מיליון (!!!) השמעות רק בספוטיפיי.

"נתן גושן הוא אחד הכוכבים הגדולים בארץ".  "הקהל מהופנט מן הרגע הראשון וגושן מספק את הסחורה" (אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות)

"בגיל 30 ועם אלבום רביעי נתן גושן הוא כוכב במה שכובש את המעריצות עם כריזמה מתפרצת ושואו עוצמתי.. במופע ההשקה לאלבומו הרביעי כבר ברור לגמרי שגושן המופנם, החוזר בתשובה, הוא מכוכבי הפופ הבולטים בארץ. יש לו את זה בגדול" (אסף נבו, רשת)

" זה היה שואו לכיד ומסוגנן של פופ-סטאר. יש לו  סטאר קוואליטי מהסוג שהוא מצרך די נדיר במקומותינו"

 (יוסי חרסונסקי, 4 כוכבים)

"הכל כל כך מדוייק ומהודק מצד אחד, הכל כל כך לוהט, מרגש ותזזיתי מהצד השני, הערצה עיוורת בתשעים דציבלים מול הפקה ופרפורמנס מצוין של אמן שכל כולו באומנותו. כמו אבן טוף וולקנית הבוקעת ממעבה האדמה הוא שואב את ההשפעות ויוצק אותן החוצה בפרשנות האישית" (יובל אראל)

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים